Sąlygos ir pristatymas

Pagrindinis  |  Sąlygos ir pristatymas

PRIVATUMO POLITIKA

 1. Pirkėjas, pirkdamas prekes, Pardavėjui privalo nurodyti savo asmens duomenis, būtinus tinkamam prekių pristatymo įvykdymui: vardą, pavardę, adresą (miestą, gatvę, namo numerį (buto numerį – neprivaloma), pašto kodą) prekės (-ių) pristatymui, aktyvų elektroninio pašto adresą ir telefono numerį kontaktavimui dėl užsakymo patvirtinimo (jei reikia) ir/arba duomenų, reikalingų mokėjimui už prekes atlikti, gavimui.
 2. Pirkėjas, sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, sutinka, kad jo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymo, mokėjimo ir pristatymo patvirtinimui ar kitokio užsakymo vykdymo.
 3. Pardavėjas užtikrina, kad Pirkėjų Asmens duomenys, bus naudojami tik prekių pardavimo tikslais. Pirkėjui davus atskirą sutikimą, Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 4. Pardavėjas nekaupia Pirkėjų duomenų, susijusių su jų mokėjimų informacija. Visi mokėjimai atliekami partnerių kanalais (Mistertango, Paypal).
 5. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

PRISTATYMAS

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje pristatome visoje Lietuvoje ir Jūsų patogumui, siūlome šiuos skirtingus būdus:

 • pristatymas į namus (su kurjerių tarnyba)
 • prekių atsiėmimas “Omniva paštomate
Pristatymo būdai Sąlygos Kaina
OMNIVA paštomatai Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. 2 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 29 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.
kurjeris Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos. 2,9 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 29 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 31,86 Eur už siuntinį mokestis.

 

Svarbu! Priimdami iš kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@leclermasks.lt per 3 kalendorines dienas.

GRĄŽINIMAS

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Tokiu atveju:

 • Prekės pakuotė neturi būti pažeista, o prekė kartu su pakuote nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.
 • Prekė negali būti pradėta naudoti ar bandyta naudoti.
 • Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte užpildyti prašymą grąžinti prekę:

Gavę jūsų prašymą, su jumis susisieksime per 2 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

 

Klientas gavęs nekokybišką prekę turi nedelsiant susisiekti su pardavėju telefonu arba el. paštu ir suderinti keitimo arba grąžinimo sąlygas.
Tokiu atveju:

 • Prekė bei pakuotė turi būti pilnos komplektacijos.

Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas