Šiltas kalėdinis pokalbis su Egle Jackaite

Pagrindinis  |  Sidearea   |  Blogas   |  Šiltas kalėdinis pokalbis su Egle Jackaite

Šiltas kalėdinis pokalbis su Egle Jackaite

Artėjant šilčiausioms metų šventėms dalinamės moterišku pokalbiu su aktore Egle Jackaite apie šilką, dvasingumą, grožį, laiką sau.

Eglės mintys apie šilką:

Šilkas- nuo neatmenamų laikų buvo labai vertinama ir brangi medžiaga. Šilkas- sakoma, net brangesnis už auksą. Turėti kažką iš šio ypatingo audinio – tai turėti kažką itin vertingo. Aš turiu šilkinių suknyčių, turiu ir šilkinių naktinukų, pižamėlę šilko nakčiai – beje – visai visai neseniai pasidovanojau sau nuostabią dovaną- miegu ant šilkinės pagalvės užvalkalo! Jausmas nuostabus! Juk mes labai daug laiko praleidžiame miegodami- tad svarbu, kad miegas būtų maksimaliai kokybiškas.

Eglės mintys apie laiką sau
Laikas bėga nepaprastai greitai ir jo visad trūksta – rodos dienos per maža. Bet, nepaisant nieko – reikia rasti jo sau. Sustoti, įkvėpti, plačiai atmerkti akis ir pamatyti, išgirsti, pajausti… Visu 100 %, o ne “prabėgom” . Turime branginti akimirkas. Būti atvirais ir nuoširdžiais- sau, pasauliui ir šalia esančiam žmogui. Turime rūpintis savo kūnu ir siela. Rasti laiko maldai, meditacijai, nuoširdžiam pokalbiui, geram filmui, knygai, patinkančiai muzikai ir susitikimui su savimi, ar tuom- ko esame pasiilgę. Nereikia atidėlioti, nes nepasuksim gi laiko atgal- tai kas praėjo – negrįžta…

Eglės mintys apie grožį
Bet besirūpindami savo dvasiniu pasauliu- negalime pamiršti ir savo fizinio kūno. Privalome jį gerbti, mylėti, juo rūpintis. Aš dažnai sakau – rūbą, avalynę – mes lengvai galime pakeisti, jei manome, kad to reikia, bet mūsų veidas, kūnas – vienintelis toks, pats brangiausias – turime to nepamiršti. Aš lepinu savo kūną masažais, sportu, tepu jį aliejais, kremais. Dar labiau palepinu ir savo veidą. Juk svarbu kaip mes atrodome. Šypsena – spindinčios akys- daro stebuklus, bet ne visada jautiesi laiminga ir graži. Jei esu pavargusi, arba po spektaklio – nusivalius grimą – užsidedu ant veido kaukę- naudoju savo mylimiausias Lecler – kartais intensyviai drėkinančią, kartais – maitinančią, arba brandžiai odai. Ją užsidėjus- visiškai komfortiškai galiu veikti ką esu numačiusi- ar tai namus tvarkytis, ar valgį ruošti, ar knygą paskaityti… Ji stipriai priglunda ir labai gerai viskas įsigerią į mano veido odą. Po 20 min., ar po pusvalandžio – nusiimu ją beveik sausą – tai ženklas, kad odai itin trūksta drėgmės – viską viską ji pasiėmė. Šią procedūra tokiu atveju būtinai darau 2 kartus per savaitę. Juk kai esu alkana – valgau, tai kai mano odai – trūksta drėgmės- būtinai ją “pagirdau”.

Eglės linkėjimai Kalėdų proga
Artėja gražiausios ir turbūt laukiamiausios metų šventės – linkiu kiekvienai pirmiausia pamilti save, norėti save palepinti, savimi pasirūpinti. Net ir 10 Dievo įsakymų apie tai sako: “Mylėk Viešpatį Dievą visa širdimi, visu protu, visomis jėgomis- mylėk savo artimą, kaip pats save.” Kaip mes mylėsim kitus- jei nemokam mylėt savęs? Tad – dėkokime už pačią didžiausią dovaną – gyvenimą, už tai, kad esame- taip pat- už kiekvieną sutiktą žmogų ir patirtį. Supraskim- klaidų nėra- yra tik pamokos. Kuo dažniau šypsokimės, džiaukimės akimirkomis, matykime daugiau gėrio, spinduliuokime meile, aš tikiu – kuo dalinsies – tas sugrįš dvigubai. Juk kiekvienas žemėje esame iš meilės ir dėl meilės- tad mylėkime! Mylėkime save, kitus- mylėkime Gyvenimą!

PREV

Kodėl Kate Winslet ir Eva Longoria miega ant šilko pagalvių?

NEXT

6 būdai kovoti su pavargusia viduržiemio oda

WRITTEN BY:

LEAVE A COMMENT