Kaktusėlio blogas apie Lecler

Pagrindinis  |  Standard   |  Tinklaraštininkių dėmesys   |  Kaktusėlio blogas apie Lecler

Kaktusėlio blogas apie Lecler

Lecler šilkinė veido kaukė 12:05

Labas! Šiandien sveikinuosi su jumis po trumpos pertraukos, buvau išvykusi atostogauti tik savaitei, o grįžau pilna įspūdžių ir gerai įdegusi. Tiesa, mano veido odai teko susidurti su saulės voniomis, buvo ir keletas naktų kurias nemiegojau, tad mano veidas norėjo būti palepintas. Na, o kaip aš tai dariau, kviečiu skaityti toliau.

Gamintojo žodis:

Pagerink odos būklę per kelias minutes
Rekomenduojama: prieš renginius, pobūvius ar vakarėlius, kuomet reikia greitai atgaivinti odą ir suteikti sau pasitikėjimo, o odai švytėjimo.
Ši šilko švelnumą odai suteikianti, greitai odą atgaivinanti grožio kaukė yra praturtinta peptidais ir dideliu kiekiu hialurono rūgties. Peptidai atplaiduoja veido raumenis, taip sumažindami mimikos raukšles, pažadina odą, suteikdami jai švytėjimą. Intensyvias drėkinančias savybes suteikia kaukėje esantis didelis kiekis naujos kartos oligo hialurono rūgšties, kurios molekulės yra apdorotos specialia technologija ir gali prasiskverbti į pačius giliuosius odos sluoksnius. Oda stipriai sudrėkinama ir atgaivinama, pranyksta nuovargio žymės.

Sudėtis:

Be parabenų. Be sulfatų. Be ftalatų.
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Chlorphenesin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Hydrolyzed silk, Niacinamide, Acetyl hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-15, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Mannitol, Allantoin, o-Cymen-5-Ol, Fragrance, Caprylyl Glycol.

Kaktusėlio nuomonė:

Kaukė buvo labai simpatiškoje, minimalistinio stiliaus pakuotėje. Pakuotę atplėšti buvo gan sunku, mat pakuotės medžiaga yra gan stora kas išties džiugina norint pasiimti šia kaukę su savimi vykstant į kelionę. Išėmus iš pakuotės serumas tiesiog varvėjo nuo kaukės, tai puikiai parodo kaip kaukė yra prisotinta serumo. Pagal visus nurodymus lakštą ant veido reikėtų laikyti 20 minučių, bet aš nebūčiau aš jei neklausyčiau nurodymų. Kaukė ant mano veido prabuvo gerą pusvalandį ir po tiek laiko
buvo išsausėjusi tik nosis, dalis kaktos ir smakras. Tiesa nusiėmus lakštą likusį serumą reikia įmasažuoti į odą, o man jo užteko net kaklui. Vienintelis dalykas kuris man nepatiko yra tas, kad nuo serumo veidas kurį laiką nemaloniai limpa, bet rezultatas mane maloniai nustebino! Poros buvo sutrauktos ko gamintojas net nežada, veidas atrodė daug labiau atsigavęs, o visos nuovargio žymės likusios dar po atostogų buvo panaikintos ir aš pati atrodžiau lyg po ilgo ir saldaus miego.
Kaukę galia įsigytičia

Kaina: 7,90 Eur

PREV

Aistė iš BALTAI JUODA KAVA ir skanus blogas išbandė LECLER

WRITTEN BY:

LEAVE A COMMENT