fbpx

5 grožio ritualai

Leiskite Jūsų paklausti: kiek produktų turite savo vonioje ar vonios kambaryje? Makiažo priemonių, veido, kūno priežiūros produktų… Jeigu esate tokios grožio mylėtojos, kaip ir mes iš Lecler, tikriausiai jų turite tikrai labai daug…

Sekantis klausimas – kiek produktų iš tikrųjų naudojate?

Dauguma mūsų turime kalnus priemonių savęs lepinimui, gražinimui, šveitimui ir t.t, bet iš visos tos gausybės naudojame vos keletą. Likę produktai pasmerkti savo dienas leisti tamsios spintelės gilumoje arba dulkėti lentynose tol, kol būsime priverstos juos išmesti pasibaigus galiojimo laikui.

Tai – tik vienas iš blogų grožio mylėtojų įpročių, todėl kaip ir su visais blogais įpročiais, su šiuo irgi privalu vieną dieną atsisveikinti!

Siūlome trumpą grožio detoksikacijos programą ir norime paskatinti Jus ugdyti naujus gerus grožio įpročius, už kuriuos Jūsų oda tik padėkos. Tyrimų duomenimis, norint išsiugdyti naują įprotį reikia maždaug trijų savaičių. Mes Jums turime penkis patarimus užtikrintai kelionės į sveiką ir gražią odą pradžiai:

  1. Atsisveikinkite su makiažo valymo servetėlėmis

Visos esame tai patyrę: grįžtame namo po vakarėlio, vėlus vakaras, o gal jau ir paryčiai, veidas su pilnu vakariniu makiažu ir tiesiog negalime prisiversti surasti energijos taisyklingam makiažo nuvalymui, todėl renkamės lengviausią išeitį – makiažo valymo servetėles. Deja, makiažo valymo servetėlės dehidratuoja Jūsų odą, po jūsų veidą išnešioja nešvarumus ir makiažo likučius. Atėjo laikas tinkamą makiažo nuvalymą padaryti kertine savo veido priežiūros dalimi – investuokite į vieną kokybišką ir patogų naudoti produktą, be kurio tiesiog negalėtumėte eiti miegoti.

  1. Kasdien naudokite paakių kremą

Paakių oda yra pati pažeidžiamiausia, joje pasirodo pirmosios raukšlelės. Kasdien prevenciškai naudojant tinkamą drėkinantį paakių kremą užtikrinsime, kad šiose vietose oda atrodys stangresnė, tvirtesnė ir ženkliai jaunatviškesnė.

  1. Palepinkite savo kaklą

Daugelis žmonių mano, kad veidas baigiasi sulig smakru, bet Jūsų kaklas taip pat reikalauja priežiūros. Kaklo oda yra plona, joje mažai riebalinių liaukų, todėl ji greitai sensta. Moters amžių dažnai išduoda jos kaklo odos būklė, todėl labai svarbu ja pasirūpinti kuo anksčiau. Porą kartų brūkštelėti rankomis per kaklą su veido kremo likučiais neužtenka, naudokite pakankamą kremo kiekį kaklui ir dekoltė zonai, įmasažuokite jį netempdami odos žemyn. Kaklo oda Jums tikrai atsidėkos ilgai išliekančia švytinčia jaunatviška išvaizda.

  1. Įtraukite veido kaukę į savo veido priežiūros rutiną

Geros kokybės lakštinės kaukės yra gausiai prisotintos veiksmingais ingredientais, kurių ilgalaikis teigiamas poveikis odai yra įrodytas moksliniais tyrimais. Jeigu įprasite naudoti lakštines veido kaukes 1-2 kartus per savaitę, jūsų oda atrodys žymiai geriau.

  1. Miegokite 8 valandas

Mes žinome, kad Jūs esate pavargusi (tiesiogine to žodžio prasme) tai girdėti, bet pakankamai miego – pats svarbiausias įprotis ne tik Jūsų odai, bet ir bendrai gerai savijautai, kokybiškesniam darbui, geresnei nuotaikai ir mažesniam stresui. Jei Jums sunku užmigti, pabandykite prieš miegą atsipalaiduoti vonioje, nusiraminti su žolelių arbata ir stenkitės nenaudoti telefono prieš miegą, kiek tik tai įmanoma. Paklauskite bet kokio grožio eksperto – miegas yra ingredientas Nr. 1. gražiai odai:)