2020-aisiais mes rūpinamės savimi.

Mes siekiame spindinčios odos. Ir mums rūpi, jog mylėtum save, savo išvaizdą, ir galiausiai — savo veido odą. Todėl mes pasižadėjome kurti tik tokius produktus, kuriuos naudotum su meile. Meile, kurią įkvepia mokslu paremti sprendimai.

10-ies metų patirtis farmacijos srityje sujungė dvi drauges bendram tikslui — panaudoti žinias kuriant produktą, padėsiantį mylintiems save pasirūpinti savo oda. Patogiai ir greitai.

Lecler kūrėjos - Lecler lakštinė veido kaukė.
Lecler kūrėjos - Lecler lakštinė veido kaukė

Paryžietiško stiliaus.
Mokslu paremtu ritmu.

„Lecler“, arba le clé (prancūziškai „raktas“), yra mūsų raktas, atrakinantis odos grožį, meilę sau ir svarbiausia — džiaugsmą gyventi. Kruopščių tyrimų dėka suderinome medžiagų pasisavinimą ir funkcionalumą, to rezultatas — šilkinės lakštinės veido kaukės užimtiems, tačiau vis vien savo odą mylintiems. Lengvas naudojimas, tik 20 minučių tavo laiko ir nuostabiai drėgna oda — tai yra naminis spa su Lecler.

Geros ne tik tavo odai, tačiau ir planetai Žemei.

Daugiau nei metus kruopščiai rinkome ir derinome ingredientus, kol pagaliau ištobulinome Lecler produktų liniją. O mūsų lakštinė veido kaukė tapo pirmuoju mūsų pamatu. Tolimųjų rytų patirtis mums padeda apjungti grožį, mokslą bei sveikatą į vieną patirtį tavo rūpesčiui savo oda.

Lecler naudojami ingredientai — naujausios mokslo atrastos ir apdirbtos veikliosios medžiagos, užtikrinančios jų  įsisavinimą ir efektyvumą. Nenaudojame odai kenksmingų medžiagų — sulfatų, parabenų, ftalatų .  Visi mūsų produktai tinka gyvūnus mylintiems — jie draugiški veganams, netestuojami ant gyvūnų.

Lecler lakštinė veido kaukė.

“Lecler veido kaukė tai šilko lakštas, kurį malonu naudoti. Jį malonu dėvėti ne tik veidui, tačiau ir širdžiai — juk tai — draugiškai aplinkai ir etiškai veikiančios komandos rezultatas, patikrintas mokslo.”

Kempinski / Spa