2020-aisiais mes rūpinamės savimi.

Mes siekiame spindinčios odos. Ir mums rūpi, jog mylėtum save, savo išvaizdą, ir galiausiai — savo veido odą. Todėl mes pasižadėjome kurti tik tokius produktus, kuriuos naudotum su meile. Meile, kurią įkvepia mokslu paremti sprendimai.

10-ies metų patirtis farmacijos srityje sujungė dvi drauges bendram tikslui — panaudoti žinias kuriant produktą, padėsiantį mylintiems save pasirūpinti savo oda. Patogiai ir greitai.

Paryžietiško stiliaus.
Mokslu paremtu ritmu.

„Lecler“, arba le clé (prancūziškai „raktas“), yra mūsų raktas, atrakinantis odos grožį, meilę sau ir svarbiausia — džiaugsmą gyventi. Kruopščių tyrimų dėka suderinome medžiagų pasisavinimą ir funkcionalumą, to rezultatas — šilkinės lakštinės kaukės užimtiems, tačiau vis vien savo odą mylintiems. Lengvas naudojimas, tik 20 minučių tavo laiko ir nuostabiai drėgna oda — tai yra naminis spa su Lecler.

Geros ne tik tavo odai, tačiau ir planetai Žemei.

Daugiau nei metus kruopščiai rinkome ir derinome ingredientus, kol pagaliau ištobulinome Lecler produktų liniją. Tolimųjų rytų patirtis mums padeda apjungti grožį, mokslą bei sveikatą į vieną patirtį tavo rūpesčiui savo oda.

Lecler naudojami ingredientai — naujausios mokslo atrastos ir apdirbtos veikliosios medžiagos, užtikrinančios jų  įsisavinimą ir efektyvumą. Nenaudojame odai kenksmingų medžiagų — sulfatų, parabenų, ftalatų .  Visi mūsų produktai tinka gyvūnus mylintiems — jie draugiški veganams, netestuojami ant gyvūnų.

“Lecler — šilko lakštas, kurį malonu naudoti. Jį malonu dėvėti ne tik veidui, tačiau ir širdžiai — juk tai — draugiškai aplinkai ir etiškai veikiančios komandos rezultatas, patikrintas mokslo.”

Kempinski / Spa