APIE MUS

Mes – dvi draugės, vertinančios kokybę, estetiką ir paprastumą. Nuo farmacijos studijų laikų brandinome idėją sukurti produktą, kuris atspindėtų mūsų vertybes ir sukauptą darbo patirtį. 10 metų dirbome farmacijos srityje, o šiandien pradedame naują ir mums itin reikšmingą etapą savo veiklos istorijoje. Didžiuojamės galėdamos Jums pristatyti mūsų kūrinį – veido kaukes Lecler.

APIE LECLER

Lecler – (le cle – pranc. – raktas) tai raktas į grožį, eleganciją, meilę sau. Kurdamos Lecler kruopščiai atrinkome veikliąsias medžiagas ir jų tinkamas dozes, remdamosis moksline literatūra bei klinikinių tyrimų duomenimis. Vienerius metus skyrėme, kad išgautume dabartinę Lecler veido kaukių sudėtį.

IŠ KUR SĖMĖMĖS ĮKVĖPIMO

Švytinčia ir nepriekaištinga oda visada garsėjo Rytų moterys. Tekančios saulės šalyje – Japonijoje jos vilgydavo medžiagos skiautes, dėdavo ant veido ir tokiu būdu drėkindavo odą. Praėjus keliems šimtmečiams, šis drėkinimo metodas neišnyko, bet atvirkščiai – išpopuliarėjo ir ištobulėjo.

Neatsispyrėme tokiai paprastai, o kartu ir labai efektyviai veido odos priežiūros priemonei, todėl sukūrėme plonytes, puikiai priglundančias ir gausiai prisotintas unikaliu serumu lecler veido kaukes. Mūsų prioritetai – veiksminga kaukių sudėtis, turinti unikalias savybes giliai prasiskverbti į odą bei naudojimo paprastumas.

Lecler intensyviai drėkina, puoselėja jūsų veido odą, mažina raukšles, prisitaikydama prie jūsų dienos rutinos – darbo pertraukėlės metu, namuose žiūrint mėgstamą TV laidą, ruošiantis vakarėliui, ar ilsintis, o gal net darant jogos pratimus.

KODĖL MOTERYS RENKASI LECLER KAUKES?

Nes jos gali pasiekti akivaizdžių rezultatų per keliolika minučių. Sukūrėme itin plonas ir puikiai priglundančias veido kaukes, kurių sudedamosios dalys greitai ir giliai įsiskverbia, oda jas gerai įsisavina ir suteikia nepaprastą gaivos jausmą. Visus lecler kaukių ingredientus kruopščiai atrinkome ne tam, kad jie puoštų sudėties sąrašą, bet dėl to, kad išties tausotų jūsų veido odą.

Mūsų istorija negali tęstis be jūsų. Kviečiame išbandyti ir kurti kartu su mumis. Ryšys – tai, kas svarbiausia, o jūsų atsiliepimai – tai, kas veda į priekį.

“Kiekviena moteris, kuri nori būti graži, gali būti graži, nes visa galia tai padaryti slypi jos pačios rankose.”

CHIZU SAEKI / revolutionary Japanese beautician