fbpx

D.U.K apie Lecler

Per keletą savo veiklos metų esame sulaukusios įvairių klausimų apie mūsų kūdikį” – Lecler. Šiame įraše pabandėme juos susumuoti ir tuo pačiu padėkoti, kad klausiate, kad domitės, kad rūpinatės savimi ir gilinatės į sveikos odos priežiūros temą.

Kaip dažnai reikia naudoti Lecler kaukę?

Kaukę rekomenduojame naudoti du kartus per savaitę. Pagal poreikį galite ir dažniau, bet, sugrąžinus odai reikiamus resursus, grįžkite prie įprasto dviejų kartų naudojimo per savaitę ritmo. Pasaulyje šiuo metu yra paplitusi tendencija naudoti kaukes kiekvieną dieną. Mes manome, kad tai nėra būtina, jei savo kasdienėje odos priežiūros rutinoje naudojate reikiamas priemones ir nepraleidžiate pagrindinių odos priežiūros žingsnių.

Kada (kuriuo paros metu) būtų geriausia naudoti kaukę?

Kaukę galite naudoti bet kuriuo paros metu. Tai priklauso nuo jūsų gyvenimo ritmo, įpročių, darbo, veiklų. Vienai iš mūsų nepakeičiamas ritualas bus užsidėti kaukę ryte geriant kavą, kitai – prieš miegą žiūrint filmą ar skaitant knygą. Daug dažniau susiduriame su problema, kaip išsiugdyti šį įprotį ir atrasti laiko sau – apie tai esame rašiusios čia.

Kodėl kaukę reikia laikyti 20 minučių? Ar galiu ją laikyti trumpiau/ilgiau?

2o minučių – tai apskaičiuotas optimalus kaukės laikymo laikas, kai, uždėjus lakštą ir šiek tiek pakilus odos temperatūrai, atsiveria poros ir giliau bei geriau skverbiasi kaukės serumas. Žinoma, jei neturite dvidešimties minučių (ir jų neturėsite ateinančias kelias dienas), kaukę galite laikyti trumpiau – efektas vis tiek bus. Jei per anksti nuėmus kaukę jausite, kad lakštas dar stipriai sudrėkęs, patepkite juo rankas, dekolte zoną ar kūną. Taip pat svarbu yra kaukę nuimti laiku – “neperlaikyti” iki išdžiūvimo, kai darosi net sunku atplėšti ją nuo odos.

Kaip paruošti odą prieš kaukės naudojimą?

Nuprauskite odą savo įprastu prausikliu arba naudokite švelnų odos šveitiklį. Nepamirškite ir trijų minučių taisyklės – kosmetikos priemones geriausia yra naudoti per tris minutes po dušo ar vonios, kai odos poros yra atsiverusios, todėl veikliosios medžiagos geriau atlieka savo „darbą”.

Ar reikia tepti kremą po kaukės panaudojimo?

Taip, kremą reikia tepti. Ypač, jei planuojate eiti į lauką. Tačiau jei planuojate užmigti su kauke – tikrai galite netepti kremo.

Ar galima kaukę naudoti vietoje kremo?

Kaukė nepakeis kremo funkcijos – ji skirta jūsų odą maitinti iš vidaus, o kremas – iš išorės. Pavyzdžiui, kaukės serumas, kitaip nei kremas, neapsaugos odos nuo žalingo aplinkos poveikio – užterštumo ar saulės spindulių.

Ar veidą po kaukės reikia nuplauti?

Veido po kaukės nereikia nuplauti – tai vienas iš lakšto kaukės privalumų, kuris mums labai patinka. Po kaukės tepkite kremą ir naudokite savo įprastas kosmetines priemones. Priminsime, kad Lecler Express Refresh kaukė yra sukurta būtent tokiam tikslui – padėti paruošti odą makiažui.

Ar galima antrą kartą panaudoti kaukės lakštą?

Kaukės lakštas yra vieno karto naudojimo. Po panaudojimo lakštą ir kaukės pakuotę reikia tinkamai pašalinti – išmesti į nerūšiuojamų šiukšlių konteinerį.

Kokiems odos tipams tinka kaukės?

Lecler kaukės yra tinkamos visiems odos tipams, bet galite pasirinkti sau tinkamiausią pagal kiekvienos kaukės atliekamą funkciją: Intense-Hydration kaukė skirta stipriai išsausėjusiai odai, Anti-Ageing kaukė skirta regeneruoti ir atstatyti odą, jei dėl įvairių išorinių ar fiziologinių priežasčių sutrinka epidermio ir dermos funkcijos, Express-Refresh kaukė skirta greitai atgaivinti odą prieš renginį ar kuriant įvaizdį. Daugiau apie kiekvienos kaukės sudedamąsias dalis ir jų poveikį skaitykite čia.

Ar galima naudoti likusį serumą kitą dieną?

Jei sandariai uždarysite pakuotę – galima. Naudokite jį prieš tepant ant odos kremą.

Ar kaklas yra veidas?

Kosmetikos terminijoje, kai kalbame apie veidą, kalbame ir apie kaklą. Todėl kaklui turėtų būti skiriamas toks pat dėmesys, kaip ir veidui. Jei naudojate tepamas kaukes, būtinai patepkite ir kaklą. Jei naudojate lakšto kaukes, kaklą tepkite likusiu serumu.

Kuo lakšto kaukės geresnės už tepamas kaukes?

Lakštas, uždėtas ant veido, leidžia sukurti barjerą tarp odos ir aplinkos, todėl kaukės serumas taip greitai neišdžiūsta ir veikliosios medžiagos kelis kartus intensyviau gali gertis į odą. Tuo tarpu tepamos kaukės, kontaktuodamos su oru, greičiau džiūsta ir iš jų oda pasisavina kur kas mažiau veikliųjų medžiagų.

Ar Lecler yra kenkiančių odai cheminių medžiagų?

Lecler kaukių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų: parabenų, sulfatų, ftalatų. Jas gali naudoti ir nėščia, ir žindanti moteris.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti Lecler?

Labai jaunai odai niekada nerekomenduojame naudoti stipresnio produkto, negu reikia, nes tuo metu mūsų oda dar gamina visas jai reikalingas medžiagas. Pradėti naudoti pagalbines priemones galima nuo 25- 30 metų, priklausomai nuo odos būklės. Intense-Hydration kaukės skirtos intensyviai drėkinti, todėl tinka ir jaunesniai odai, o Anti-ageing kaukes rekomenduojame naudoti, kai tikrai reikia pradėti odą stangrinti.