fbpx
parafino rankų kaukės iššūkis tyrimas

Lecler iššūkis sausai rankų odai

Sausa rankų oda – daugelio moterų kasdienybė, ypač šaltuoju metų laiku. Rankos sausėja nuo daugelio faktorių – nuolatinio plovimo, buitinių cheminių medžiagų kontakto, dezinfekcinio skysčio naudojimo, ir žinoma šalčio. Sausa rankų oda atneša labai daug nemalonių pojūčių – oda ima niežėti, ji šerpetoja ir dažnu atveju pradeda skilinėti, atsirasti žaizdos.

 

Viena iš priemonių, kuri gali padėti sudrėkinti, atgaivinti, išsaugoti rankas yra skysto parafino terapija. Parafino nauda sausai rankų odai yra neginčijama. Ne viena yra išbandžiusi parafino voneles ir žino, koks po procedūros yra nuostabus jausmas ir puikus dar ilgai išliekantis poveikis, rankos tiesiog atsigauna, oda tampa švelni, glotni ir minkšta.

 

Parafino rankų kaukės – pirštinės– tai saugi ir itin patogi parafino terapija namuose, kuri suminkština, atgaivina, pridrėkina sausą rankų odą.

 

Lecler iššūkio sausai rankų odai tikslas:

Įvertinti Lecler parafino rankų kaukių – pirštinių poveikį sausai rankų odai.

 

Lecler iššūkio sausai rankų odai metodai:
 1. klausimyno pagalba įvertinti Lecler iššūkio dalyvių sausos rankų odos būklę,
 2. atlikti parafino rankų kaukių – pirštinių procedūrą 2 kartus per savaitę, dvi savaites iš eilės – viso 4 procedūras.

Tyrime dalyvavo 10 moterų. Prieš pradedant parafino kaukių naudojimo kursą dalyvės įvertino savo rankų odos būklę.  Buvo vertinami šie odos rodikliai:  a) odos sausumas, b) odos tempimo jausmas, c) odos skilinėjimas, d) odos niežulys ir e) odos švelnumo jausmas.

Rodikliai vertinti balais: 0visai nėra, 1nežymūs pojūčiai, 2kartais pasireiškia, 3išreikšti, 4labai išreikšti.

Prieš atliekant tyrimą lecler iššūkio dalyvės įvertyino savo rankų būklę:

 •  rankų odos sausumą vidutiniškai įvertino 3.2,
 • tempimo jausmą – 3,
 • odos skilinėjimą – 1.8,
 •  niežulį – 1,
 •  odos švelnumą – 1.5 balo.
Lecler iššūkio sausai rankų odai rezultatai:

Jau po pirmos procedūros buvo matomi rezultatai ir rankų odos pokyčiai. Rankų odos sausumas sumažėjo 15%; Odos tempimo jausmas – 20%; Odos skilinėjimas – 22%; Odos niežulys – 40%, o odos švelnumas padidiėjo 20% nuo pirminės būklės.

Po keturių procedūrų su parafino rankų kaukėmis prištinėmis kurso pastebėti tokie pokyčiai:

 

 

parafino rankų kaukės efektyvumas

 

 

 • Rankų odos sausumas sumažėjo 71,5%
 • Tempimo jausmas sumažėjo 90,5%
 • Odos skilinėjimas sumažėjo 83,3%
 • Odos švelnumas padidėjo 80,95%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiekviena tyrimo dalyvė atliko po 4 parafino rankų kaukių procedūras. Viso tyrimo metu buvo atlikta 40 parafino procedūrų, po kurių ne tik sumažėjo diskomfortą keliantys pojūčiai, tačiau ir stipriai padidėjo rankų švelnumas, kuris nebuvo tik momentinis pojūtis, tačiau išliko ilgesnį laiką.

 

 

iššūkis sausai rankų odai tyrimo rezultatai

 

 

Lecler iššūkio dalyvių atsiliepimai apie parafino rankų kaukės efektyvumą

atsiliepimai

Indrės atsiliepimas: “Mano rankos buvo ypač sudirgusios nuo medicininių pirštinių dėvėjimo, bei nuolotinio plovimo bei dezinfekavimo. Po kiekvienos procedūros rankų būklė labai pasikeitė. Oda tapdavo ypač švelni, nebelikdavo sausumo, niežėjimo ar tempimo. Tiesa, ilgesnis rezultatas išlieka, kai procedūrą kartoji   viena po kitos, nei naudojant kas kelias dienas. Labai rekomenduoju visoms šias pirštines išbandyti, nes rezultatai jau jaučiami po pirmos procedūros. Labai dėkoju Jums už galimybę pažinti ir atrasti Lecler produktą. 🌷”

atsiliepimai

Žanos atsiliepimas: “Kaip jau minėjau parafino procedūras rankoms esu dariusi grožio salonuose ir sanatorijose, todėl galiu drąsiai teigti, kad Lecler rankų kaukė 100 % atitiko mano lūkesčiūs. Jau po pirmojo naudojimo rankos tapo labai švelnios, jokio tempimo jausmo ar kaip įprasta poreikio vakare pasitepti rankų kremu nebuvo. O tas rožių kvapas tiesiog dieviškas, tikrasis moteriškumo ir švaros jausmas. Beje, tarp kitko, rožių kvapas yra mano mėgstamiausias!

Noriu pažymėti kad jokios alergijos ar odos sudirginimo po kaukes naudojimo nebuvo!” 

atsiliepimai

Iššūkio dalyvės Gretos atsiliepimas: “Bendrai galiu pasakyti, kad tai produktas, kurio ieškojau jau keletą metų, kad būtų patogus naudoti, nereikėtų papildomų šildymo aparatų, pasijaustų gydymo efektas. Tikrai rekomenduosiu draugėm ir mamai! Kaip pamėgau veido kaukes, ir visada jų turiu spintelėje, taip šios rankų kaukės taip pat bus mano spintelėje, kad būtų po ranka, kada tik prireiks! Ačiū!”