fbpx
Lecler rinkinys Šilko sapnas - Lecler veido kaukės ir šilko miego akiniai bei šilko užvalkalas pagalvei

LECLER Kalėdų kolekcija

Kalėdos – tai laikas, kai dažniau galvojame apie mus supančius žmones, apie kartu praleistą laiką su jais bei bent mažą malonumą ir džiaugsmą, kurį galėtume padovanoti. Šiais metais Jums paruošėme ypatingus Šilko rinkinius – tai prabanga, ypatingu dėmesiu ir subtilumu alsuojanti dovana. Jūsų pamėgtos Lecler veido kaukės, kartu su pagal specialų užsakymą iš kruopščiai atrinkto aukštos kokybės 100% šilko pasiūta šilkine miego kolekcija –  šilko miego akiniai bei šilko užvalkalas pagalvei.

Šilkas pasižymi ypatingomis savybėmis grožiui ir jaunystei išsaugoti, todėl jis taip mėgstamas ir naudojamas.

Šilkas Lecler veido kaukės lakštui suteikia švelnumo, tvirtumo, antibakterinių savybių, serume esantys šilko baltymai drėkina odą, turi antioksidacinių savybių, odai suteikia elastingumo, švytėjimo bei švelnumo pojūtį.

Lecler 100% Šilko miego akiniai yra ypač švelnūs, nedirgina odos.  Puikiai apsaugo nuo aplinkos šviesos dirgiklių, todėl galima ramiai nugrimzti į  malonius sapnus, o tuo pat metu šilke esantis proteinas švelniai maitina jautrią paakių odą.

Lecler 100% Šilko užvalkalas pagalvei  – jo švelnumas leis greičiau atsipalaiduoti ir užmigti. Šilkas sugeria mažiau natūralios drėgmės iš jūsų odos ir plaukų nei medvilnė, todėl Lecler kaukės serumas  bei naktiniai kremai liks ant jūsų veido, o ne pagalvės. Miegant ant šilko, ilgainiui, plaukai ir oda atgaus natūralų švytėjimą. Šilko glotni tekstūra nepaliks veide įspaudų, o antibakterinės savybės neleis veistis dulkių erkutėms. Unikali šilko sudėtis palaiko puikią šilumos pusiausvyrą bei gerai praleidžia orą. Šildo, kai šalta ir vėsina, kai karšta.

Šilko užvalkalo dydis 50cmx70cm

Jūsų pasirinkimui – trys skirtingi rinkiniai. Visus juos jau labai greitai galėsite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

I rinkinys : Grožio akimirka

Viena Lecler grožio kaukė pasirinktinai supakuota šventiniame voke.

Rinkinio kaina: 8,90 Eur  

II rinkinys: Poilsio dvelksmas

Dvi Lecler kaukės ir 100% šilko miego akiniai šventinėje pakuotėje

Rinkinyje yra Express refresh ir Anti ageing kaukės, Jei norite, galite pasirinkti savo norimas kaukes, prieš tai būtinai informuokite.

Rinkinio kaina: 23,70 EUR

III rinkinys: Šilko sapnas

Trys skirtingos Lecler veido kaukės, 100% šilko miego akiniai bei 100% šilko užvalkalas pagalvei šventinėje dėžėje.

Rinkinio kaina: 69 EUR