fbpx
grozio naujienos pagal Egle JAckaite

Pavasario grožio ir stiliaus naujienos pagal DELFI.LT

Artėjant Moters dienai DELFI.LT atrinktos pavasario grožio ir stiliaus naujienos. visas straipsnis čia.

Kaip galėtume save palepinti, pasirūpinti savimi, atrasti save Moters dienos bei atskubančio pavasario proga?

DELFI.LT skaitytojų dėmesiui pristatome grožio, stiliaus ir sveikatingumo naujienas, skirtas puoselėti savo moterišką žavesį ir mėgautis pirmaisiais pavasariniais saulės spinduliais.

 

„Lecler“ kviečia  trigubam šilkiniam pasimatymui su tavo oda 

3 “Lecler” grožio naujienos

Artėjančios Moters dienos proga „Lecler“ kviečia paskirti laiko sau ir savo odai. Net ir nedideli pokyčiai odos priežiūros rutinoje gali nudžiuginti ilgalaikiais rezultatais, tad lietuviško prekių ženklo „Lecler“ kūrėjos ragina atsigręžti į paprastą, tačiau kokybišką odos priežiūros rutiną.

#1 Šilkinės lakštinės kaukės

„Lecler“ asortimente galima rasti šilkines lakštines veido kaukes, intensyviai drėkinančias odą namų komforte. Kurdamos „Lecler“, lietuvių farmacininkės galvojo apie veiklią moterį, tad didelę svarbą teikė patogumui, paprastumui ir produkto efektyvumui. Štai kodėl šios kaukės ypatingai tinka mums, visuomet užsiėmusioms. Mokslu pagrįstos, paryžietiško stiliaus įkvėptos lakštinės kaukės yra praturtintos hialurono rūgštimi, antioksidantų ir peptidų kompleksu, tad greitai ir intensyviai drėkina net ir giliausius odos sluoksnius.

#2 Šilkinis pagalvės užvalkalas

„Lecler“ šilko kolekcija – tai pastangų nereikalaujantis kelias į odos jaunystę. Miegas – pats pagrindinis kiekvienos moters grožio ritualas. Kaip gauti daugiausiai naudos miego metu? Tereikia įprastą pagalvės užvalkalą iškeisti į šilkinį, kuris nepalieka miego žymių ir įspaudų ant veido, nesugeria drėkinančio kremo ar serumo sau, o palieka jūsų odai, netraukia jūsų natūralios drėgmės iš odos. Meilė odai nesibaigia veido priežiūra.

#3 Šilkinių rankų kaukės

Sausėjančios ir skeldėjančios rankos gali kelti didelį diskomfortą, todėl „Lecler“ kviečia pasinerti į pilną namų SPA sūkurį ir rankų odą palepinti daugkartine parafino rankų kauke, po kurios nuolatinio naudojimo rankų oda tampa it šilkinė ir itin švelni.

 

www.leclermasks.eu/

www.facebook.com/leclermasks

www.instagram.com/leclermasks