fbpx

Trys Lecler lakšto kaukės: kurią pasirinkti?

Turbūt ne kartą svarstėte, kuri Lecler kaukė Jums tinkamiausia ir kurios kaukės veikliųjų medžiagų „kokteilis“ Jūsų odai teiktų daugiausiai naudos. Šiame įraše ir pakalbėsime apie tai, kaip išsirinkti savąją Lecler kaukę ir kokią kaukę rekomenduojame priklausomai nuo situacijos, gyvenimo būdo ar pomėgių.

TRYS ESMINIAI KOMPONENTAI

Kiekvienoje Lecler kaukėje yra derinami trys esminiai komponentai, reikalingi sveikos veido odos priežiūrai: tai antioksidantai, odą drėkinančios medžiagos bei ląsteles regeneruojančios medžiagos. Jie patenkina pagrindinius odos poreikius nepriklausomai nuo odos tipo, atitolina senėjimo procesus, skatina odos regeneraciją.

Būtent šių komponentų deriniai ir dozės varijuoja kalbant apie skirtingas Lecler kaukių rūšis. Intensyviai drėkinančioje kaukėje gausu drėkinančių savybių turinčių veikliųjų medžiagų, greitai odą atgaivinančioje kaukėje – odą „žadinančių“ medžiagų, o senėjimo procesus atitolinančioje – nuo žalingo aplinkos poveikio odą saugančių, maitinančių bei atstatančių medžiagų.

GREITAI ODĄ ATGAIVINANTI KAUKĖ (EXPRESS REFRESH)

Šią kaukę sukūrėme situacijoms, kuomet norisi greitai ir efektyviai atgaivinti odą: prieš renginius,  prezentacijas, vakarėlius- ar bet kada, kai reikia odą „pažadinti“ ir suteikti jai skaistumo.

Kaukėje gausu hialurono rūgšties ir ji praturtinta dideliu kiekiu peptidų kompleksu. Mūsų naudojama naujos kartos itin smulki Oligo- hialurono rūgštis stipriai drėkina odą iki giliųjų odos sluoksnių, o peptidų kompleksas veikia keliomis kryptimis: vieni atpalaiduoja veido raumenis – sukeliamas boto efektas, sumažeja mimikos raukšlės, kiti – ramina, mažina sudirgimą, jautrumą, įtampą ir suteikia odai švytėjimo.

Po kaukės oda lieka intensyviai sudrėkinta, pranyksta nuovargio žymės, įgaunamas šilkinės odos pojūtis. Nepamirškite, kad tik sveika ir puikiai sudrėkinta oda gerai įsisavina kitas kosmetikos priemones ir makiažo pagrindą, kurį galėsite naudoti tuoj po kaukės panaudojimo.

INTENSYVIAI DRĖKINANTI KAUKĖ (INTENSE HYDRATION) 

Šią kaukę rekomenduojame, kai reikia atstatyti odos drėgmę ilgai buvus sausoje, kondicionuojamoje ar šildomoje patalpoje, nugairinus saulei, vykstant į kelionę. Kadangi mes didžiąją laiko dalį praleidžiame sausose patalpose, todėl reikėtų įprasti naudoti drėkinančias kaukes reguliariai. Ypatingai ji pravers keliaujant: ilgai skrendant lėktuvu ar važiuojant automobiliu. Tokiais atvejais kaukę galima naudoti jau kelionės metu – net trumpam su ja numigti.

Pagrindinis kaukėje naudojamų medžiagų duetas: tai hialurono rūgštis ir alijošiaus lapų ekstraktas. Hialurono  rūgšties kompleksas sudarytas iš Oligo hialurono rūgšties, kurios molekulės yra apdorotos specialia technologija ir gali prasiskverbti net į pačius giliuosius odos sluoksnius, bei natrio hialuronato, kuris užrakina drėgmę odoje ir išlaiko ją iki 3 kartų ilgiau nei kosmetikoje naudojamas įprastas natrio hialuronatas. Alijošius drėkina ir ramina odą, gydo mažas žaizdeles bei paraudimus. Veikdami kartu šie komponentai turi stiprų drėkinamąjį ir raminamąjį efektą. Todėl ši kaukė taip pat tinkama probleminės, į jautrumą ir sausėjimą linkusios odos priežiūrai. Naudojama reguliariai, ji palaiko reikiamą drėgmės lygį odoje.  

SENĖJIMĄ ATITOLINANTI KAUKĖ (ANTI AGEING)

Žmogaus oda, kaip ir visas organizmas, pradeda senti perkopus 25-erių metų slenkstį. Tai natūralus procesas ir jo negalime sustabdyti. Odai senstant plonėja epidermio sluoksnis, ji patiria svarbių odos atsinaujinimui turinčių baltymų – elastino ir kolageno trūkumą, pakinta odos struktūra. Gyvendami sveikai galime šiek tiek atitolinti senėjimo procesus, tačiau visiškai išvengti aplinkos poveikio mūsų odai – saulės spindulių ar užterštumo daromos žalos – negalime. Taip pat odos senėjimui daro įtaką gyvenimo būdas, stresas, mityba.

LECLER senėjimą atitolinanti kaukė praturtinta ne tik jau minėta Oligo-hialurono rūgštimi, bet ir multipeptidais bei antioksidantais. Šią kaukę derėtų rinktis vyresniems nei 30-ties metų žmonėms, kurių odai būtina odą tausojanti, sauganti ir regeneracinius procesus skatinanti kosmetika. Multipeptidai atpalaiduoja veido raumenis, skatina kolageno ir elastino gamybą, ramina odą. Senėjimą atitolinanti medžiaga niacinamidas veikia priešuždegimiškai, mažina odos nelygumus, įtrūkimus. Antioksidantų kompleksas apsaugo odos ląsteles nuo pažeidimų ir žalingo aplinkos poveikio. Oligo-hialurono rūgštis intensyviai drėkina. Kaukė padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą, lygina odą, mažina smulkiąsias ir giliąsias raukšles. Siekiant geriausio rezultato, kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę keletą mėnesių, o vėliau daryti pertrauką.